OFERTY PRACY

Zapraszamy do aplikowania na zamieszczane przez nas ogłoszenia (m.in. w portalu Pracuj.pl) oraz do składania aplikacji do naszej bazy.

Specjalista ds. Sprzedaży

Rynek angielskojęzyczny, niemieckojęzyczny, francuskojęzyczny, włoskojęzyczny, hiszpańskojęzyczny

Miejsce pracy: Koszalin

Poszukujemy ambasadorów marki, którzy ze szczerą pasją będą reprezentować produkty naszej firmy. Idealny kandydat powinien mieć bardzo dobre umiejętności językowe (angielski, niemiecki, francuski, włoski lub hiszpański) w połączeniu z naturalnym talentem do pozyskiwania kontaktów oraz gotowością do cyklicznych delegacji.

Szczególną uwagę zwracamy na tych, którzy mieszkali za granicą (lub mieszkają i planują powrócić) i są blisko zaznajomieni z kulturą jednego z następujących krajów: Anglia, Belgia, Dania, Francja, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luxemburg, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy.

Opis stanowiska i zakres obowiązków

  • Identyfikowanie, angażowanie i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie mocnych relacji z klientami, głównie przez telefon i email, prezentując wysoki poziom wiedzy o naszych produktach i serwisach
  • Opieka nad klientem: doradzanie klientom w zakresie oferowanych produktów oraz dopasowywanie istniejących rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych, nadzorowanie procesu składania zamówień i śledzenie realizacji całego projektu
  • Regularne wyjazdy delegacyjne za granicę

Wymagania:

  • Znajomość jednego z wymienionych języków na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Gotowość do regularnych wyjazdów delegacyjnych mających na celu spotykanie się z nowymi/i istniejącymi klientami
  • Umiejętność budowania i wzmacniania relacji biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: uważne słuchanie, negocjowanie, rozwiązywanie konfliktów
  • Zainteresowanie branżą i chęć pozyskania wiedzy na miarę eksperta w dziedzinie naszej specjalizacji
  • Doświadczenie w określaniu i realizowaniu założonych celów
  • Elastyczność w działaniu, otwartość na zmiany
  • Zdolność wykonywania pracy na najwyższym poziomie pod presją czasu
  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
  • Obsługa komputera, znajomość oprogramowania Microsoft Office (Outlook, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej B2B lub/i obsłudze klienta zagranicznego
  • Naturalna zdolność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość kultury jednego z następujących krajów: Anglia, Belgia, Dania, Francja, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luxemburg, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy

Oferujemy:

  • Szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie ze strony koleżanek i kolegów z wieloletnim stażem na podobnych stanowiskach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zdrowa atmosfera pracy w profesjonalnym i przyjaznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Komfortowe miejsce pracy w nowo budowanej fabryce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@fflinea.com